Широківці стали чемпіонами відкритої першості громади з футболу

6 травня на центральному стадіоні селища відбулась Перша відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед шкільних команд. Турнір пройшов за підтримки Веселівської селищної ради, обласного та селищного центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Веселівської районної федерації футболу та ПКЗ «ДЮСШ».

У першості взяли участь команди: збірна Чкалівської та Калинівської ЗОШ, Менчикурівська ЗОШ, збірна районної різнопрофільної гімназії, ЗОШ №1 та команда Широківської ЗОШ.

У результаті зманань бронзові нагороди отримали футболісти з с.Менчикури, на другому місці збірна Чкалівської та Калинівської ЗОШ, а чемпіоном стали широківські спортсмени.

Переможці та призери отримали нагороди від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Михайло Козюра,

спеціаліст з питань молоді та спорту