Тиждень позакласних заходів у КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст"

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.» розпочався Тиждень позакласних заходів вчителів початкових класів. З 27.11.2017 по 01.12.2017 р. у школі проходитимуть заходи з математики, літературного читання, української мови та природознавства.

27 листопада відбулося урочисте відкриття Тижня позакласних заходів.

У перший день учні 1-4 класів презентували свої творчі роботи: аплікації, поробки та малюнки. З великим натхненням діти декламували вірші про осінь.  В кінці створили чарівне дерево поетичного слова, прикрасивши його листочками з  віршами.

Тиждень творчості триває. Попереду ще багато цікавих і насичених заходів. Всім учасникам бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Вчителі початкових класів