Людина несхильної волі.

Дата: 29.11.2017 16:47

Фото без опису

28 листопада, напередодні  дня інвалідів, вихованці  гуртка «Юний журналіст» відвідали  Юлію Котляр.  Діти принесли в подарунок з бісеру, який виготовили вихованці  гуртка «Чарівний бісер» ПКЗ "БДЮТ". Юлія   і її мама зустріли гостей привітно.

Юних  кореспондентів   зацікавила   літературна творчість  Юлії .  Дівчина почала писати ще в дитинстві, в 10 років. На сьогодні у неї вже вийшли 4 книги з віршами. Вже готовий матеріал і для п'ятої  книги,  але доки бракує коштів її надрукувати.

Юлія глибоко віруюча людина, тому багато її віршів присвячено православній вірі,  і поезія у неї світла, добра, життєствердна.  За участь в літературних конкурсах поетеса не раз була нагороджена грамотами.

Юлія Котляр - людина несхильної волі,  не скаржиться на долю. Своїми віршами  вона підтримує людей, що потрапили в складне становище:

« Пусть ограничены наши возможности

Приходится часто испытывать сложности

Болезнь не мешает добрее нам быть

Надеяться, верить прощать и любить

Порой стоит нам оглянуться вокруг

Быть может, в поддержке нуждается друг

Помочь ему словом ,согреть его взглядом

Случайных людей не может быть рядом…»

Багато віршів у Юлії прісвячені  рідному краю:

«Моє рідне Веселе, мальовниче село,

Як я мрію, щоб  завжди  тобі добре було…

Хай завжди сонце сяє і не буде війни

Тільки небо блакитне, золотисті лани…»

Таланти  Юлії не обмежуються тільки поезією, вона також займається рукоділлям - робить м'які іграшки з ниток. Юлю у всьому  підтримує її мама -Котляр Любов Миколаївна.

Приклад несхильної волі Юлії  надихає багатьох на боротьбу за своє майбутнє, за право жити повно, насичено і відчувати себе невід’ємною   частиною цього світу.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє.  Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичимо міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших, справах.

Юнкори  гуртка  «Юний журналіст»  ПКЗ  «БДЮТ»:Коротиш А, Палюліна  А,  Ступин Д.