Великодня виставка дитячої творчості

Дата: 11.04.2018 09:42

Фото без опису

В переддень Великоднього Свята в  ПКЗ  «БДЮТ»  Веселівської селищної ради  відкрилась  виставка  дитячих робіт -    «Великодня виставка дитячої творчості»    вихованців гуртків «Чарівний бісер» (керівник гуртка Шляхова О.В.),

«Барвиста стрічка» (керівник гуртка Ревуцька Н.В.),  «Берегиня» (керівник гуртка Ткаченко Л.В.), «Арт- скульптура» (керівник гуртка  Борута Я.В.).  Були представлені техніки виконання традиційної писанки, яйця  вишиті  стрічками,  вив’язані ,  вишиті,  оплетені бісером, вироблені  з гіпсу в техніці дряпанка.  Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю. В рамках проведення  виставки  вихованці гуртка «Юний журналіст»   повідали  присутнім  про історію писанок, як символу весняного відродження природи.

Учасники заходу отримали масу задоволення  від процесу виготовлення писанок власними руками,   переповнились святковою атмосферою в передчутті наближення великого свята Воскресіння Христового.

А керівники гуртків  «Чарівний бісер», «Берегиня», «Барвиста стрічка» прийняли участь  у  пасхальній виставці  «Свет   воскресения христова» та були нагороджені грамотами:  Шляхова О.В. – І місце,  Ткаченко Л.В. -  ІІ місце.

Тож хай і надалі живе українська писанка, оберігає наш народ і Україну, дарує віру і надію в перемогу світла, добра.

Юнкор гуртка «Юний журналіст»  Корнійчук  Анастасія