Відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата: 10.04.2018 16:53

06 квітня 2018 року на базі КЗ «Районна різнопрофільна гімназія» проведено зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому взяли участь 5 найкращих дружин юних пожежних Запорізької області: Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія», КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Михайлівської районної ради, Мелітопольського НВК № 16 Мелітопольської міської ради.

Ро­з­почався фестиваль з урочистого ві­д­­­к­ри­ття, на якому з привітальним словом виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. та начальник Веселівського районного сектору ГУ ДСНС  України в Запорізькій області Баша О.А. Привітати учасників фестивалю завітали вихованці КДНЗ № 3 «Казка».

У залі панувала святкова  атмосфера, піді­гріта духом азарту, адже учасники  команд  старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали ба­жа­ння якнайкраще продемонстру­ва­­ти свої знання та вміння. Уже тради­ційні для заходу конкурси «Ві­зи­тка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими та оригінальними номерами. Тож і глядачам, і журі було не­­легко визначити переможців.

Перемогу у конкурсі «Безпечна прогулянка» здобула команда КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради, а першість у конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання» - команда Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія», перемогу за кращий плакат соціальної реклами виборола команда КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Михайлівської районної ради. Призерами у загальних конкурсах зонального етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних стали:

І місце - команда Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія»;

ІІ місце - КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради;

ІІІ місце - команда Мелітопольського НВК № 16 Мелітопольської міської ради.

Перемо­жців та призерів зонального етапу фестивалю організаторами було нагороджено  кубком, грамотами та солодкими подарунками.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                             Дундук О.С.

виконавчого комітету Веселівської селищної ради