Запрошуємо на Безпекову майстерню для освітян, бібліотекарів та молоді

Дата: 02.12.2021 16:17

Фото без описуЧи думали ви про те, як можете впливати на вирішення безпекових питань у нашій громаді?

Якщо думали, що одній людині це не під силу, то ми переконаємо, що це не так. А ще познайомимо з однодумцями, щоб ви спільно могли робити свою громаду безпечнішою.

Тож запрошуємо!

Уже завра відбудеться Безпекова майстерня для освітян, бібліотекарів та молоді, мета якої показати представникам педагогічних колективів громади нові безпекові практики (зоозахист, безпека дорожнього руху через використання світловідбивачів), тематика яких можу бути актуальною для включення до навчально-виховного процесу їхніх навчальних закладів.

Окрім того, майстерня буде корисною для всіх, хто прагне безпекових змін у своїх громадах.

Коли: 3 грудня

Час: 11.00-12.30.

Формат: онлайн-захід, майстерня та презентація (платформа: ZOOM)

Для участі реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/aaq7JpWHwwsnWRWA9