Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Дата створення: 11:06 10.06.2020

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ВІТАЄ ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ!

Дата створення: 14:52 09.06.2020

У вівторок, 9 червня, в ряді країн світу святкують Міжнародний день друзів - свято, що відзначається щорічно і покликане нагадати друзям про їх важливість.

Відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу формату 8х8

Дата створення: 09:09 09.06.2020

7  червня, на базі центрального стадіону, відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено відкриту першість

ПОДЯКА БАТЬКАМ від педагогічного колектива позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради

Дата створення: 08:31 05.06.2020

Адміністрація та педагогічний колектив позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради щиро вдячні батькам за активну участь у дистанційному навчанні дітей.

Позашкільний комунальний заклад "Будинок дитячої та юнацької творчості" Веселівської селищної ради приймає участь у Міжнародній акції «Світ позашкілля»

Дата створення: 08:24 05.06.2020

Позашкільний комунальний заклад "Будинок дитячої та юнацької творчості" Веселівської селищної ради  приймає участь у   Міжнародній  акції «Світ позашкілля» | International action «Word of after-school education»   проект «Позашкілля заради майбутнього» до Дня захисту дітей і презентує гурткову роботу закладу. Нехай кожна дитина буде щасливою!!!

Психологічне насильство

Дата створення: 11:44 04.06.2020

Психологічне насильство - це форма нефізичного тиску на психіку людини, що призводить до тривоги, депресії або навіть посттравматичного стресового розладу.

До 100-річчя з дня народження Івана Кожедуба

Дата створення: 09:32 04.06.2020

Про Івана Микитовича Кожедуба написано та розказано достатньо багато.  Єдине що залишається, – ще раз згадати славний життєвий шлях українця – кращого льотчика-аса країн антигітлерівської коаліції за весь час ІІ світової війни.

Дата створення: 10:43 03.06.2020