«Хто попереджений – той захищений»

Дата: 02.12.2021 16:07

Фото без опису1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

У КЗ « Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 1 Веселівської селищної ради» разом зі шкільним психологом та класними керівниками були проведенні тренінг та виховні години на теми : «СНІД – право вибору» , «Скажімо СНІДу  ні!». Діти ознайомилися з історичними відомостями про ВІЛ, за допомогою «мозговового штурму» визначили шляхи зараження СНІД, працюючи в групах  учні обговорювали ризики, які можуть призвести до інфікування  СНІДом та дії,щодо попередження його поширення. «Гра за круглим столом» допомогла обговорити актуальність цієї проблеми на сьогоднішній день. Учні ознайомилися з правилом світлофора (Зупинись-Подумай- Вибери),яке їм допоможе в повсякденному житті прийняти правильні,виважені рішення.

Такі заходи допомагають учням зробити правильний висновок у житті та цінити і берегти своє здоров’я .

Прес-центр школи