Дата: від до Скинути

Робочий візит представників проекту GIZ у рамках проекту "Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями"

23 березня 2016 року Веселівську селищну громаду з робочим візитом відвідали представники проекту GIZ у рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». Нашими гостями стали, представник Німеччини керівник проекту GIZ Кристіан Пошманн, та координатор проекту в Україні Зоя Філіпова.

18:25 23.03.2016

КП "Новоолександрівець-2" запустив мобільний міні асфальний завод

З метою економії коштів на дрібний ремонт доріг, комунальне підприємство КП «Новоолександрівець-2»  запустило  в  роботу мобільний міні асфальтний завод. Це унікальна мобільна міні установка з виробництва  асфальтобетонної суміші.

16:30 21.03.2016

Урочистий концерт до  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Урочистий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Професійне свято це дуже важлива для кожної людини дата, адже звичайна людина на роботі проводить в середньому 8 годин на добу, а працівники комунальної служби і в будні і в свята, в сонячний день і в негоду вони трудяться на благо кожного жителя і всієї території Веселівської селищної територіальної громади.      Щороку у третю неділю березня настає професійне свято всіх тих, без яких ми не мислимо сучасного життя. Може бути, це перебільшення ... але уявіть, що раптово пропало все - вода в кожному домі, освітлення, чистота і порядок на наших вулицях, а також перестали проводитися ремонтні роботи - настав просто хаос! Тому, як би іронічно це не звучало - День працівників торгівлі, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства воістину всенародне свято.

11:53 21.03.2016

Веселівщину відвідали Польські спеціалісти  Фундації Менеджерських ініціатив з міста Люблін

Веселівщину відвідали Польські спеціалісти Фундації Менеджерських ініціатив з міста Люблін

18 березня 2016 року до Веселівської громади завітали гості з Польші, з славетного міста Люблін. Польські спеціалісти представники Фундації Менеджерських ініціатив.  Метою приїзду стала  реалізація проекту “Українська адміністрація майбутнього” Голова Веселівської селищної ради Кіяшко Петро Миколайович зі своїми заступниками та працівниками Мистецько-культурного центру зустрічав гостей, як чемний господар, на в'їзді до смт Веселе з хлібом та сіллю. Також гостей на польській мові привітала депутат Веселівської селищної ради Карпенкова Анастасія Валеріївна. Після гостинної зустрічі, на наших друзів з Польщі чекала невеличка екскурсія по Веселому, яка розпочалася з  відвідання Веселівської загальньоосвітньої школи №1. Директор школи Михайло Полікарпович продемонстрував ландшафтний дизайн території, а також запросив завітати до учнів початкових класів.

17:25 19.03.2016