Про проведення серпневої педагогічної конференції

Дата: 19.08.2016 15:54

Фото без опису18.08.2016  у приміщенні Веселівського селищного будинку культури та дозвілля проведено серпневу конференцію педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. На конференції були присутні ветерани педагогічної праці, працівники освітньої галузі громади, молоді фахівці, меценати, депутати селищної ради, керівники підприємств, представники громадськості. Конференція була присвячена початку навчального 2016-2017 навчального року, на якій було  обговорено питання нормативно-правого забезпечення щодо функціонування освітніх закладів громади та удосконаленню методів роботи.

Фото без опису19.08.2016 року у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» проведено засідання методичних об'єднань координаційного науково-методичного  центру відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради, які були спрямовані на розвиток освіти, підвищення ефективності методичної роботи з педагогічними кадрами, вдосконалення її змісту, удосконалення професійної майстерності та розвитку творчої актив­ності педагогів, впровадження в практику роботи досягнень науки, нових технологій на основі діагностування педагогічної майстер­ності.

Матеріали про проведення конференції у повному обсязі буде викладено до 01.09.2016 року.

О.С. Дундук,  начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради