ДПІ інформує: На Запоріжжі задекларовано 182 мільйони гривень

З початку року понад п’ять тисяч запоріжців задекларували 182 мільйони гривень доходів за 2015 рік. Це на 720 декларацій більше, ніж торік. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, із загальної кількості декларантів понад чотири тисяч – це ті, хто обов'язково має задекларувати свої доходи.

09:09 03.03.2016

Засади функціонування соціально-культурної сфери територіальної громади

На самому початку свого виступу хочу наголосити на тих принципах, які територіальна громада поклала в основу реформ.  По-перше, мінімізація управлінського апарату та, як наслідок, економія бюджетних коштів на його утримання.

15:59 02.03.2016

Організаційно-правове забезпечення функціонування освітніх закладів седищної територіальної громади

До складу мережі освітніх навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади входять: 6 дошкільних навчальних закладів, 6 загальноосвітніх та 2 позашкільних навчальних закладів.

08:37 02.03.2016

ЗАПРОШЕННЯ НА УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДО СВЯТА 8-ГО БЕРЕЗНЯ

Шановні Веселівці та гості громади!       Запрошуємо всіх бажаючих на урочисту зустріч та  святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 Березня, який відбудеться 4 березня 2016 року в Веселівському будинку культури о 10-00 годині. Вхід вільний.

13:20 01.03.2016

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - ПРЕДСТАВНИКИ ІНТЕРЕСІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

В Україні розпочалася довгоочікувана реформа місцевого самоврядування, яка передбачає більші повноваження і ресурси на рівні громад. Важливою складовою та запорукою  реалізації цієї реформи є формування спроможних об’єднаних територіальних громад.

16:51 29.02.2016