Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Варшава гостинно зустрічає юних мандрівників Веселівської громади.

Дата створення: 11:10 27.06.2019

Перші враження - незабутні. Екскурсія величним містом із гарною архітектурою та багатою історією. Можливість порівняти історичну частину міста  та сучасну Варшаву. Цікаві музеї, де можна доторкнутись до всіх експонатів. Все це побачили наші діти, а скільки ще цікавого попереду…

Привітання селищного голови з Днем Молоді

Дата створення: 10:28 27.06.2019

Шановні юнаки та дівчата!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Дата створення: 10:20 27.06.2019

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини.

КП «ВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ

Дата створення: 16:06 26.06.2019

Шановні абоненти наголошуємо, що з 01.05.2019 вступили в силу нові положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року №2189-VIII , який регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Небезпека на воді!

Дата створення: 15:18 26.06.2019

пам’ятка населенню

Підвищити рівень співпраці та напрацювати механізм ефективної комунікації представників громади та ЗМІ

Дата створення: 12:12 26.06.2019

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» 25 червня в          м. Запоріжжя відбувся практикум організований IREX (Рада міжнародних досліджень та обмінів) партнер АМУ у проекті ПУЛЬС, в якому прийняли участь представники нашої громади: директор центральної бібліотеки Бондаренко О.В. та начальник нформаційного відділу селищної ради Москаленко Ю.І.

Увага! Пряма лінія!

Дата створення: 10:18 26.06.2019

У четвер, 4 липня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Гришин Ярослав Володимирович.

ДО УВАГИ, ДИРЕКТОРІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 10:13 26.06.2019

З настанням літнього періоду суб’єкти господарювання та самі мешканці селища і сіл, незважаючи на заборони, часто являються ініціаторами спалення стерні, соломи, очерету, бур’янів або інших залишків сухої рослинності на власних земельних ділянках.

Шановні жителі громади та гості!

Дата створення: 12:03 25.06.2019