Запорізька область, Мелітопольський район

Всеукраїнська інформаційно-роз'яснювальна кампанія EUКраїна

Інформаційна кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Кампанія реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проекту Association4U.

08:55 05.01.2021

Розіграш новорічної лотереї

Напередодні Нового 2021 року, 30 грудня, в Веселівському селищному будинку культури та дозвілля відбувся розіграш новорічної лотереї. За підсумками розіграшу головний приз «Електродуховка» отримав мешканець села Новоолександрівка Вячеслав Куксов. Селищний голова Петро Кіяшко привітав переможця та вручив йому приз.

16:54 04.01.2021

Новорічний ранок «РУКАВИЧКА» у дошкільному підрозділі Широківського НВК.

Новий рік — свято особливе, його ми чекаємо цілий рік.Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти. Для дошкільнят особливо яскравою подією цього періоду є ранок в дитячому саду.

13:50 04.01.2021