Запорізька область, Мелітопольський район

До уваги платників податків!

15 вересня 2021 року о 10-00 у конференц - залі Агенції розвитку Мелітополя, за адресою: м. Мелітополь, вул. Чернишевського, буд. 26, відбудеться семінар – нарада з питання «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування».

14:48 13.09.2021

До уваги суб’єктів підприємництва!

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємства в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

13:40 13.09.2021

Продовжуються святкові заходи присвячені 6-й річниці створення Веселівської селищної територіальної громади.

Святкові заходи присвячені 6-й річниці створення Веселівської селищної територіальної громади продовжуються. 10 вересня 2021 року в концертному залі селищного будинку культури та дозвілля відбулись нові заходи, які відкрили ведучі Валентина Демиденко та Юлія Нудьга.

09:19 11.09.2021

Як і завжди яскраво та динамічно відбувся концерт зразкового аматорського хореографічного колективу «Атмосфера», присвячений 6-й річниці створення Веселівської селищної територіальної громади. Неймовірно захоплюючі та запальні танці, з глибоким змістом, стали неймовірним видовищем для присутніх. Більше про захід розкажуть фото…

09:15 11.09.2021