Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День українського добровольця.

Дата створення: 11:25 14.03.2019

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони  Майдану  прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Декларування 2019. Податкова знижка за навчання. Що необхідно знати

Дата створення: 08:47 14.03.2019

З 1 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів фізичних осіб.

Оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

Дата створення: 10:57 13.03.2019

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 180 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та з метою розвитку транспортного обслуговування населення, удосконалення порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської селищної територіальної громади, з виробничою необхідністю з 13 березня 2019  року  оголошено конкурс  з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах:  Веселе – Озерне, Веселе – Новоолександрівка, Веселе – Широке.

Сучасні технології у профорієнтаційній роботі

Дата створення: 09:54 13.03.2019

12 березня у КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" в рамках Місячника профорієнтації завідувачем сектору профорієнтації Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Поляковою Наталією Вікторівною у 10-му класі був проведений профорієнтаційний квест "LEGO - КАР'ЄРА".

Широка Масляна

Дата створення: 16:46 12.03.2019

У неділю, 10 березня,  мешканці та гості села Мала Михайлівка  відсвяткували свято проводів зими та зустрічі  весни - Масляну.

Староста села Мала Михайлівка звітував перед мешканцями

Дата створення: 16:01 12.03.2019

12 березня 2019 року в селі Мала Михайлівка відбулися збори громадян. На чергу денну виносилися питання благоустрою території села, роботи КП «Омега», встановлення на території вітряної станції.

Відбулися громадські обговорення в с. Мала Михайлівка

Дата створення: 15:45 12.03.2019

Сьогодні мешканці села Мала Михайлівка зібралися на громадське обговорення щодо будівництва об’єктів вітрової енергетики на території села. В інформаційному заході, який проводився в рамках громадського обговорення взяли участь близько 70 чоловік.  На зборах був присутній голова Веселівської громади П.Кіяшко, староста села, спеціалісти селищної ради, депутати, молодь та поважні мешканці села М.Михайлівка.

Чарівні наші дівчата! Стартує кастинг на конкурс краси!

Дата створення: 13:51 12.03.2019

Веселівський селищний будинок культури запрошує молодих дівчат віком від 18 до 25 років взяти  участь у  відбірковому турі конкурсу молодості та краси «Міс Веселе -2019»

Веселівський ансамбль козаків ВЗН «Січослави» привітав мешканців Великої Білозерки зі святом Масляни і подарував їм святковий концерт.

Дата створення: 11:45 12.03.2019

Концертна програма була досить різноманітна та цікава. Ведучі розповіли про свято Масляни, а вся їх розповідь була перевита гарними народними піснями.