Підтримка дітей під час війни
Щоб підтримати маленьких українців та їхніх батьків Веселівська селищна військова адміністрація намагається створювати різноманітні заходи для розвитку, психологічного розвантаження та відпочинку. У співпраці з департаментом соціального захисту населення Мелітопольської РДА діти Веселівщини відпочивали у ДПУ«МДЦ «Артек», під час відпочинку з дітьми цілодобово працювали досвідчені педагоги-вихователі, які допомагали кожному вихованцю розкрити свої здібності та реалізувати творчі можливості. Також протягом відпочинку діти спілкувались з однолітками, мали цікаву та змістовну роботу за різними напрямками навчання та виховання. У таборі організатори, зокрема, проводили заняття в спортивних секціях, організовували туристичні походи, естафети та конкурси, фестивалі дитячої творчості, гурткові роботи, сеанси переглядів кінофільмів, дискотеки. Попри те, що у табірній зміні було кілька сотень дітей з кількох регіонів, талановиті діти Веселівської громади й там зуміли про себе заявити, 14-річна Ольга Б. була обрана мером співдружності «Артек Закарпаття» і усі три тижні, разом із вихователями, вигадував та організовував цікаве дозвілля для учасників, дві дитини були обрані старостами товариства та 1 дитина заступником старости.
13:55 16.05.2024