Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Увага! Відключення електропостачання!

Дата створення: 09:00 05.07.2019

У зв'язку з ремонтними роботами буде відсутнє електропостачання 05.07.2019 з 9.00 до 16.00  смт Веселе по вул. Лісовій

І обласна наметова школа-експедиція учнівської молоді «Степові лісництва рідного краю»

Дата створення: 14:10 04.07.2019

З 20 до 27 червня 2019 року учні 7-8-х класів КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради», а саме Бутенко В, Павлюк В., Ляшенко Н., Восінська Д., Герасименко Є., Кудікова Д., Кутіна С.  на чолі зі своїм керівником вчителем біології Шкель Н.Л.  брали участь у першій наметовій школі-експедиції активістів еколого-краєзнавчого руху Запорізької області «Лісові лісництва рідного краю».

До УВАГИ!

Дата створення: 11:04 04.07.2019

В  зв’язку   з   ремонтними   роботами   04 липня    2019 року буде  відключено до 17-00

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ КІЯШКА П.М. З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата створення: 10:55 04.07.2019

«Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. кожного року, 4 липня, в Україні відзначається свято справжньої мужності - День поліції.

Дотримуйтесь вимог безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки !

Дата створення: 09:27 04.07.2019

04 липня 2019 року співробітники Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області  організували та провели рейдову перевірку з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у літній пожежонебезпечний період 2019р. на об’єктах Менчикурівської сільської ради.

Закордонні експерти поділилися з запоріжцями досвідом розбудови міст і територій

Дата створення: 16:21 03.07.2019

Голові міст та об’єднаних територіальних громад Запорізької області взяли участь у XV Українському муніципальному форумі, який Асоціація міст України проводила в Одесі. Протягом трьох днів представники ОМС, разом з закордонними експертами, обговорювали нагальні питання місцевого самоврядування.

Звернення до мешканців району!

Дата створення: 13:04 03.07.2019

У зв’язку з спекотною погодою та прогнозування високого температурного режиму на території області, Веселівський районний сектор Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області закликає громадян району та громад сурово та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів, лісосмуг, степових та лісових масивів, на відкритих територіях, на присадибних ділянках а також під час прибирання присадибних ділянок.

Сьогодні святкує свій ювілей Левицький Олександр Йосипович.

Дата створення: 11:26 02.07.2019

Привітати ювіляра зі святом завітали голова Веселівської ОТГ Кіяшко П.М., голова ГО «Рада ветеранів» Масліч В.М., а також Христич  К.О.