Запорізька область, Мелітопольський район

ОГОЛОШЕННЯ

30 вересня 2021року о 14-00 год. в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

16:29 16.09.2021

До уваги мешканців Веселівської громади

Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у Запорізькій області, які опікуються родинами загиблих військовослужбовців Запорізької області, в першу чергу літніми самотніми батьками загиблих воїнів, мамами та дружинами ветеранів  та жінками з родин діючих військовослужбовців. Працює об’єднання у напрямку захисту прав жінок, удосконалення системи соціального забезпечення родин військовослужбовців  на рівні області , зокрема шляхом створення груп взаємодопомоги, проведення заходів, організації групових екскурсій, подорожей тощо. В планах об’єднання багато цікавих заходів і для дітей військовослужбовців, ветеранів та родин загиблих. Тому звертаємося до всіх небайдужих підприємців, фермерів і просто людей з великим та добрим серцем допомагати нашому об’єднанню  створювати незабутню святкову  і казкову атмосферу для дітей і родин, які заслуговують на особливу увагу та повагу. Не забуваємо, що мир в наших домівках саме завдяки нашим героям, які і до цього дня захищають нас від ворога.

16:22 16.09.2021

День «відкритих дверей» у мелітопольських податківців

Спеціалісти Головного управління ДПС у Запорізькій області з метою популяризації роботи в податкові службі організували в місті Мелітополі день «відкритих дверей» для студентів четвертого курсу факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

11:45 16.09.2021

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО “БЮДЖЕТУ УЧАСТІ”

Якщо ви прагнете покращити життя в своїй громаді? Хочете нові зони відпочинку, спортивні чи дитячі майданчики? А можливо ви мрієте про відкриття кінотеатру під відкритим небом чи гуртків для розвитку та дозвілля мешканців або просто маєте велике бажання долучитися до розвитку громади?

11:31 16.09.2021

Увага! Відключення водопостачання.

16 вересня  2021 року  у  зв'язку з ремонтними роботами   буде  відключено  водопостачання. Подача води буде відновлено після закінчення ремонтних робіт ( о 12 годині)

09:13 16.09.2021

Комунальна установа «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради – краща Установа Запорізької області

Сьогодні, 15 вересня 2021 року, директор комунальної установи «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради Неля ДУК прийняла участь в обласному практикумі «Культура для громади: проблеми і рішення» на базі КЗ «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» ЗОР.

13:59 15.09.2021

Депутати селищної ради – представники інтересів територіальної громади

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» з 30.08.2021р. по 04.09.2021р. відбулися зустрічі депутатів селищної ради VІІІ скликання з виборцями чотирьох виборчих округів Веселівської селищної територіальної громади.

11:04 15.09.2021