Увага! Важлива інформація.

Шановні мешканці! 26.03.2022 року буде здійснюватися вивезення твердих побутових відходів від усіх приватних секторів. За інформацією КП "Іріда" Веселівської селищної ради.

17:11 25.03.2022

Чому ціни на товари зросли?

Останнім часом, багато мешканців нашої громади вимагають від влади вплинути на місцевих підприємців, щоб вони знизили ціни на товари. Але не будемо забувати, що у зв’язку з введенням воєнного стану на території України все змінилося. Давайте пригадаємо, що на початку війни був великий ажіотаж на всі види товарів, а особливо на борошно, хліб, дріжджі. На сьогодні наша громада, завдяки місцевим виробникам та підприємцям м. Мелітополь, забезпечена хлібом за доступними цінами.

14:09 23.03.2022

ДОБРА НОВИНА

Ще одна добра новина, Веселівській громаді вдалося отримати гуманітарну посилку з медичними препаратами. Основними складовими вантажу були інсуліни, які передані до «Веселівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування ім. О.М.Колісника». Селищний голова Кіяшко П.М. дякує БО Благодійний фонд «Посмішка UA» та її волонтерам за придбання ліків, Папазяну Сергію за допомогу в організації логістики.

09:29 22.03.2022

Національне інформаційне бюро пошуку людей

В Україні запрацювало Національне інформаційне бюро для збору та узагальнення даних про українських військовополонених, загиблих, зниклих безвісті, незаконно затриманих окупантами, у тому числі з-поміж мирного населення.

09:30 21.03.2022