Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Нагородження переможців

Дата створення: 14:41 18.03.2019

В рамках реалізації Указу Президента «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право» Національною бібліотекою України було оголошено Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя».

Громада очима дітей

Дата створення: 14:29 18.03.2019

Будинок дитячої та  юнацької творчості   Веселівської  селищної ради почав роботу над  цікавим відеофільмом про майбутнє Веселівської громади. Сценарій написано за ідеями дітей.

Хочете щодня милуватися чистою територією?

Дата створення: 14:19 18.03.2019

Тоді починати треба в першу чергу з себе. Територія громади – це не тільки вулиці, а й ділянки, закріплені за певними організаціями і підприємствами, які самостійно проводять прибирання і вивозять сміття, що скупчилося.

Дата створення: 13:51 18.03.2019

19.03.2019 р. о 10.00 в актовій залі селищної ради відбудеться чергове засідання _ сесії селищної ради VII скликання.

Роботи з благоустрою території громади продовжуються!

Дата створення: 13:27 18.03.2019

Веселівська селищна рада продовжує  роботи зі знищення сухостою та дерево-чагарникової рослинності у смузі відведення дороги районного значення.

Сьогодні, 17 березня свій День народження святкує депутат Веселівської селищної територіальної громади КОЗЮРА Михайло Юрійович!

Дата створення: 13:36 17.03.2019

Шановний Михайле Юрійовичу! Прийміть найщиріші та сердечні вітання  з нагоди Вашого Дня народження.

Сьогодні селищний голова привітав працівників комунальних підприємств громади напередодні їх професійного свята.

Дата створення: 15:02 15.03.2019

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Працюємо над індивідуальним планом з розвитку громадянського суспільства у Веселівській ОТГ

Дата створення: 14:07 15.03.2019

В рамках проекту «Зміцнення демократичного врядування», 14 березня,  активні громадяни Веселівської ОТГ обговорили отримані раніше рекомендації та результати робочого семінару - «Платформа громадської активності ОТГ Запорізької області», який відбувся в м. Запоріжжя 19.02.2018.

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує про старт нового сезону Програми інформаційного партнерства з культурними та спортивними заходами

Дата створення: 16:30 14.03.2019

У 2019 році Представництво Європейського Союзу планує підтримати 15 заходів, які будуть визначені у результаті Відкритого Конкурсу (до 31 березня).

"Кращі практики та досягнення громад Запорізької області". Яких успіхів досягли запорізькі громади за 4 роки реформи децентралізації.

Дата створення: 16:05 14.03.2019

Протягом останніх чотирьох років в Україні проводиться децентралізація. В Запорізькій області активно проходить процес створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Яких успіхів досягли запорізькі громади і з якими проблемами вони зіштовхнулися, розповів в своєму інтерв’ю радник по децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування Аскада Ашурбекова.