Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки

Дата створення: 11:20 02.07.2019

Останнім часом в державі фіксуються випадки загорання на хлібних масивах у період жнивної кампанії 2019р. Також мали і такі випадки у нашому районі.

Рок, військові вишколи та лекції: на «Донцов-Фесті» запрацює аж 10 майданчиків!

Дата створення: 11:08 02.07.2019

4-6 липня у Мелітополі та с. Орлове Запорізького області прогримить патріотичний «Донцов-Фест». Його програма пошириться на десять майданчиків.

Населені пункти Запорізької області можуть залишиться взимку без опалення

Дата створення: 10:46 02.07.2019

Зниження граничного тарифу на постачання тепла, яке вчора прийняв Уряд, ляже додатковим навантаженням на місцеві бюджети.

До уваги мешканців району!

Дата створення: 10:41 02.07.2019

В Запорізькій області ускладнилася епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней – в патологічному матеріалі від двох свиней, що належать фермерському господарству «Спайдер» Оріхівського району виявлено вірус африканською чуми свиней. В неблагополучному пункті проводиться комплекс заходів згідно чинного законодавства.

Сонячні батареї для підйому води на водонасосній станції у Веселівській громаді

Дата створення: 17:09 01.07.2019

Громадська організація «ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ» за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду, що впроваджується Програмою розвитку ООН реалізовує проект «Інноваційні рішення для підйому води за допомогою сонячної енергії».

Зустріч з польськими дітьми

Дата створення: 13:03 01.07.2019

Чимало ми побачили за 6 днів в Польщі. Наша делегація відвідала  інтеграційні забави зі скаутами та галереї в м. Седльці цієї країни, але найбільш вражаючим стало відвідування відомого CN Kopernik, яке вразило неймовірно гарною старовинною архітектурою та особливою атмосферою королівського міста  Варшави.  Потім було заплановано виїзд до Казимиру з відвідуванням III Хрестів, а потім переїзд до замку в Ліві, де ми відвідали з провідником головну експозицію в невеликій бароковій садибі і готичній башті. Тут пройшли заняття, на тему рицарської культури, а потім спустились у відреставровані підвали, де зараз знаходиться галерея.

Молодь Веселівської ОТГ долучається до громадського життя.

Дата створення: 12:41 01.07.2019

27 червня у Веселівському Хабі PLATFORMA відбулася публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо залучення молоді до життя громади та можливості впливати на рішення місцевої влади для розвитку громади.

В добру путь – випускники!

Дата створення: 11:48 01.07.2019

Ось і запалилося в ліцеї  ще одне сузір’я випускників. 27.06.2019р. ДНЗ «Веселівський ПАЛ» випустив в самостійне життя  - 32 учня. І тепер вони самостійно і наполегливо торуватимуть шлях до омріяного майбутнього, здобуваючи вищу освіту чи працюючи за обраним фахом. З теплими побажаннями та напутнім словом привітав своїх випускників директор ліцею Д.С.Артем. Розділити радість цієї події до нас завітали шановні гості: народний депутат України Валентиров С.В., голова ОТГ Кіяшко П.М., голова РДА Мігуля І.І. Гості презентували ліцею подарунки , а також привітали випускників з закінченням навчального закладу.

Запрошуємо на свято Івана Купала

Дата створення: 11:18 01.07.2019