Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Екологічна акція «Збережемо ялинку разом!» у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Дата створення: 15:41 15.01.2019

Новорічні та різдвяні свята щороку чекають діти та дорослі.   Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Порадівши з нами, вони стають нікому не потрібними.   А ми знаємо, що хвойний ліс- це легені планети.  Турбуватися про збереження лісів – наш обов'язок!

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 12:18 15.01.2019

Вітаємо  учня 10 кл. КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"  Урбанського Єгора та його наставника Гушуляк Світлану Володимирівну за зайняте  ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

СІМЕЙНА ФЕРМА

Дата створення: 08:10 15.01.2019

З обласного бюджету у 2019 році через  комунальну установу «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Запорізької обласної ради» орієнтовно планується спрямувати 1,0 млн. грн. у вигляді надання позики (під 3% річних на 10-20 років) на створення, реконструкцію та будівництво«Сімейних ферм».

Найцінніший скарб у нашому житті – наші діти.

Дата створення: 15:42 14.01.2019

Надання соціальної підтримки молодим сім’ям – одна з основних задач роботи відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

За минулий тиждень на пожежах в Україні загинуло 93 людини

Дата створення: 14:19 14.01.2019

Майже 100 громадян загинули на пожежах у власних домівках упродовж 7-13 січня. Більше десятка смертей щодня.

14 ciчня вiдзначають Старий Новий piк або день Святого Василя.

Дата створення: 09:26 14.01.2019

Святий Василь зробив дуже багато для віруючих людей, зокрема допомагав їм не втратити віру, закликав до терпіння, смирення та мужності. Василь Великий заснував два монастирі — жіночий і чоловічий, у кожному окрузі своєї митрополії утримував богадільні та будинки для прочан. Його життя — справжній зразок для наслідування.

Знайди свій стиль читання

Дата створення: 09:04 14.01.2019

Книга – чудовий спосіб проведення дозвілля. Адже нічого немає кращого за  приємний вечір у компанії цікавої книжки: роману або детективу.

12 січня вітаємо члена виконавчого комітету Веселівської селищної ради, Козаченко Василя Володимировича з Днем народження!

Дата створення: 15:55 11.01.2019

Шановний Василю Володимировичу!  Хочемо побажати Вам щастя і тепла. Нехай переступають через поріг вашого будинку тільки радість, а тривоги завжди залишаються за дверима! Бажаємо в цей день, щоб щастя ніколи не покидало, щоб здоров’я з роками не меншало. Щоб кожен день був прекрасніше попереднього.

У селищному Будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок серед сільських клубних закладів

Дата створення: 14:40 11.01.2019

11 січня 2019 року в селищному будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок "Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим і малечі" серед сільських клубних закладів.

Засідання МО вчителів початкових класів

Дата створення: 10:29 11.01.2019

10 січня   відбулося  засідання  МО  вчителів  початкових  класів   (2 клас )  закладів  освіти  Веселівської  ОТГ, на  якому  були розглянуті   питання  професійно - особистісного   іміджу педагога  початкової  ланки освіти.