Запорізька область, Мелітопольський район

Дата: від до Скинути

21 вересня відбувся виїзний прийом в селах Єлизаветівка, Мала Михайлівка та Озерне.

Виїзний прийом проводили: секретар ради – Стогній Раїса, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Куц Сергій. Були присутні старости сіл: Деркач Віталій та Кабанова Ірина.

15:37 21.09.2021

Запорізький регіональний онлайн-семінар-тренінг «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад» зібрав близько 250 учасників із Запорізької області, серед яких - представники територіальних громад, а також структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих та районних державних адміністрацій, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб, Головного управління Нацсоцслужби у Запорізькій області.

14:14 21.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ.

Трудовий архів Веселівської селищної  ради

09:54 21.09.2021

Триває прийом документів для отримання дотації за бджолосім'ї

Станом на 17.09.2021 фізичними особами, у кількості 23 осіб, подано до відділу агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради пакет необхідних документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

13:01 20.09.2021

Візит професійних рятівників до гімназії

16 вересня 2021 року, в переддень свого професійного свята, до комунального закладу «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» завітали професійні рятувальники.  Учні 5-их, 6-их, 7-их, 11-их класів гімназії отримали чудову нагоду поспілкуватися з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, побачити сучасну пожежний автомобіль, навіть трішечки побути в ролі рятівника. Професійні рятувальники цікаво розповіли про свою роботу, основні завдання служби з надзвичайних ситуацій.

11:06 20.09.2021

Урочистості з нагоди свята Дня Рятівника України

Сьогодні, в День Рятівника України, секретар ради Раїса Стогній привітала з професійним святом рятівників 13-го державного пожежно-рятувального поста 3-го державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

15:08 17.09.2021