Запорізька область, Мелітопольський район

Дата: від до Скинути

МЕШКАНЦІ С. ШИРОКЕ ОЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ МОЖЛИВОСТЯМИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, А ТАКОЖ ВИВЧАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЧІ БЮДЖЕТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ НА 2022 РІК ДО СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

27 вересня працівники селищної ради: начальник відділу фінансів Яна Мінасян і начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Юлія Москаленко ознайомили мешканці с. Широке із можливостями бюджету участі Веселівської громади, а також розповіли, як подати пропозицію до бюджету громади на 2022 рік.

12:27 28.09.2021

Вітаємо переможця

Сьогодні, 27 вересня, селищний голова Петро Кіяшко привітав спеціаліста І категорії відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту Веселівської селищної ради Олексія Кушніра, який на ІІ етапі Кубку Світу з мас-рестлінгу в м.Стамбул (Туреччина) став бронзовим призером.

15:53 27.09.2021

Навчання депутатів Веселівської селищної ради.

У рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) З 24 вересня по 26 вересня у м. Запоріжжя відбулася ІІ сесія навчання депутатів місцевих рад з питань бюджетних відносин, стратегічного мислення та комунікації.

14:53 27.09.2021

Засідання організаційного комітету

Сьогодні, 27 вересня, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки заходів до Дня працівників освіти та Дня людей похилого віку.

13:58 27.09.2021

27 вересня в Україні вітають працівників дошкільної освіти.

Вітаємо наших улюблених, дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з нашими дітками. Спасибі вам за те, що ви даруєте нашим малюкам своє тепло, турботу і ласку. Спасибі за ваше нескінченне терпіння, душевну доброту і тактовну мудрість. Ми бажаємо, щоб у ваших будинках завжди була така ж тепла і сприятлива обстановка, як в стінах нашого улюбленого дитячого садка. Нехай у вас в житті буде тільки сонячний настрій, відмінне здоров'я і нескінченне благополуччя. Зі святом Вас!

13:30 27.09.2021

Збережемо полезахисні лісові смуги.

Шановні мешканці Веселівської громади. Полезахисні лісові смуги є надважливим елементом у формуванні стійких до несприятливих умов агроландшафтів. Основним завданням полезахисних лісових смуг є захист від ерозії ґрунтів у лісостеповій та степовій зонах України.

10:53 27.09.2021

Щорічна педагогічна премія Веселівської ОТГ

24 вересня  2021 року в селищному будинку культури  відбулося засідання комісії щодо визначення переможців на нагородження Щорічною педагогічною премією Веселівської ОТГ.

10:07 27.09.2021

Презентація соціологічного опитування компанії IPSOS

В рамках співпраці з програмою Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE# 24.09.2020 в приміщенні селищної ради відбулася презентація результатів опитування «Дослідження громадської думки у громадах-учасницях програми DOBRE», що проводилося компанією IPSOS на території громади у квітні місяці 2021 року, в якому взято 400 інтерв’ю з мешканцями громади.

08:26 27.09.2021