До уваги депутатів селищної ради

5 липня о 10.00 годині в актовому залі селищної ради відбудеться пленарне засідання 34 позачергової сесії Веселівської селищної ради 7 скликання.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Веселівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2017 рік.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

5. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для передачі в оренду.

З проектами рішень можна ознайомитись тут.