Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Прес-брифінг результатів впровадження реформ органів місцевого самоврядування та децентралізації влади

Вчора, 3 липня, голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко взяв участь у прес-брифінгу «Результати впровадження реформи децентралізації у Запорізькій області за перше півріччя 2017 року» на базі Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування». Обговорення йшлось стосовно перших результатів впровадження реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Захід пройшов за участю заступника голови – керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїди Бойко, директора Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександра Свистуна, експерта з децентралізації Аскада Ашурбекова.

В рамках заходу було презентовано міні-фільм "Змінитися з громадою", який ознайомив всіх присутніх з реальними успіхами реформи на прикладі Веселівської, Комиш-Зорянської та Берестівської громад. Після перегляду голови громад отримали від присутніх безліч запитань стосовно процесу об’єднання та особливостей функціонування громади.
Завершила зустріч дискусія спікерів та усіх присутніх. Крім того, за результатами прес-брифінгу Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» спільно з Запорізькою ОДА, а також головами Комиш-Зорянської та Веселівської ОТГ отримали від Молочанської міської ради запрошення.

 Основною метою зустрічі має стати проведення громадських слухань щодо процесу об’єднання та реформи децентралізації зокрема.

Джерело: Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування». 

 « повернутися до списку новин