Центр соціальних послуг підводить підсумки за І півріччя 2017 року

Дата: 05.07.2017 21:08

Фото без описуСьогодні відбулась нарада стосовно підсумків за І півріччя у відділенні соціальної допомоги вдома з соціальними робітниками.

Завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома Анна Мельничук особливу увагу приділила питанню забезпечення якісного надання соціальних послуг підопічним, уважне вивчення їх проблемних питань та організації їх вирішення.

Підвела підсумки про результати та недоліки в перевірці роботи з соціальними робітниками за місцем проживання обслуговуючих з питань ведення зошитів обліку надання соціальних послуг щодо вимог Постанови КМУ від 29.12.2009 року № 1417. На нараді було розглянуто також інші питання.

Директор Центру соціальних послуг Галина Жигірь підводячи підсумки діяльності відділення соціальної допомоги вдома відмітила досягнення в організації надання соціальних послуг на дому, зупинилася на недоліках.Фото без опису

Також обговорили пропозиції соціальних робітників щодо більш якісного обслуговування та задоволення потреб підопічних.

Директор відокремила пріоритетні напрямки діяльності ЦСП на ІІ півріччя 2017 року.

КУ «Центр соціальних послуг»