Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Візит за досвідом

29 червня представники Веселівської об’єднаної територіальної громади здійснили ознайомчий візит до управління «Центр надання адміністративних послуг» міста Суми.

Начальник управління Алла Стрижова поділилась власним досвідом роботи та познайомила з керівною командою управління. Провела екскурсію та показала, як його працівники взаємодіють між собою.

Також делегація мала можливість ознайомитися з програмним забезпеченням, з яким працюють в управлінні, причому дали змогу особисто перевірити його в роботі. Реєстратори отримали корисну інформацію щодо оформлення документації (посадових інструкцій), впорядкування кадрового забезпечення, процедурних та організаційних питаннях.

Візит представників Веселівської ОТГ до міста Сум відбувся в рамках програми проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування».

Мета даного навчання – створити сучасні ЦНАПи у об’єднаних громадах, аби їхні жителі отримували адміністративні послуги швидко та зручно.

Програма U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» реалізується в рамках програми U-LEAD та фінансується Європейським Союзом і його державами-членами – Данією, Естонією, Польщею та Швецією.

 

Людмила Долженко« повернутися до списку новин