Новий рівень міжнародної співпраці Веселівської ОТГ

Дата: 17.08.2017 10:59

Фото без опису

8-10 серпня 2017 РОКУ  з офіційним робочим візитом по запрошенню словацького підприємства Telegrafia перебувала делегація з України в складі начальника управління оповіщення, телекомунікацій та інформаційних технологій ДСНС України Кравченко Владислава, заступника начальника управляння Заводюка Василя,  директора  Департаменту з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи Донецької області   Кобижча Валерія, директор Донецького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Вівдич Артема та    заступника селищного голови Дяченко Олексія.

Під час візиту представники делегації мали нагоду ознайомитися з системою Фото без описуоповіщення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій «Сирена», дана система гідно зарекомендувала себе в різних державах світу та має дуже великий попит. Також делегація мала змогу відвідати підприємство Telegrafia, яке являється провідним виробником систем оповіщення. Для ретельного вивчення були організовані екскурсійні візити на об’єкти де встановлена система оповіщення, водяна дамба в Фото без описумісті Bukovec. Була нагода поспілкуватися з відповідальними за систему оповіщення людьми та побачити в дії нову розробку підприємства переносну автомобільну систему Pavian CAR. Позитивний досвіт отриманий під час візиту дає можливість організувати систему оповіщення в громаді, яка в подальшому буде інтегрована  в  загальнодержавну систему Фото без описуоповіщення.