ПОВІДОМЛЕННЯ: 17.08.2017 РОКУ О 14.00 В АКТОВІЙ ЗАЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ 36 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ (2-Е ПЛЕНАРНЕ)

Порядок денний (оновлений)

17.08.2017                                                                                     о 14.00

смт. Веселе

1. Про   затвердження    звіту   про виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади  за І півріччя 2017 року.

Доповідач: Звєгінцева С.А., Заступник селищного голови, головний бухгалтер виконавчого комітету селищної ради

2. Про  внесення  змін  і доповнень до  рішення селищної   ради   від  23.12.2016  № 1   «Про    бюджет  Веселівської селищної територіальної громади на 2017 рік».

3. Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів місцевого бюджету на 2017-2022 роки.

Доповідач: Долженко Л.С., начальник юридичного відділу виконавчого комітету Веселівської селищної ради

4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 20.01.2016 № 5 «Про визначення розміру батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закла­дах  селищної ради»

Доповідач: Дундук О.С., начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

5. Про внесення змін до рішення 2 сесії Веселівської селищної ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 5 «Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Веселівської селищної ради» (зі змінами).

Доповідач: Грибко В.Д., керуюча справами виконавчого комітету селищної ради

6. Про затвердження положення про відділ розвитку інфраструктури містобудування, архітектури виконавчого комітету Веселівської селищної ради

7. Різне.

Проекти рішень з додатками (для ознайомлення)