Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.

На початку лютого 2018 року у м. Запоріжжя на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.

Нашу громаду представляли учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»: Щебликіна Валерія учениця 11 класу , Люта Дарія учениця 10Б класу та Романенко Поліна учениця 8Б класу на чолі з  вчителями української мови і літератури Філь Галиною Богданівною, Слічною Лідією Григорівною, Ларіоновою Людмилою Вікторівною.

учні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» :  Шавлюк Анна, Коваль Ольга  учениці  9А  класу  під керівництвом вчителя української мови і літератури  Латиш Тетяни Анатоліївни.

За підсумками участі переможцями стали:

І місця - Щебликіна В.  та Шавлюк А.

ІІ місця -   Люта Д. та Романенко П.

Учениці готуються до участі у IV етапі Всеукраїнської олімпіади.

Щиро вітаємо переможців і керівників з високими результатами та бажаємо успіхів в наступному етапі!