Визначено переможців вокального талант-шоу "Кращий голос Веселівщини. Діти"

26  травня відбувся фінал вокального талант-шоу «Кращий голос Веселівщини. Діти». Захід проходив під патронатом народного депутата України С.В.Валентирова, а також за підтримки Веселівської селищної ради.

Фіналісти представили свої сольні номери та виступили у дуеті зі своїми наставниками. Всі учасники вражали чудовим співом та гарними акторськими даними. Не дивно, що журі було досить складно обрати переможців.
 В результаті переможцями стали:  Світлана Нагорняк (старша вікова категорія) та Любов Сокольвяк (молодша вікова категорія) обидві мешканці с. Запоріжжя. Дівчата візьмуть участь у супер-фіналі талант-шоу  "Кращий голос Азова. Діти", який відбудеться в м. Бердянськ.
Всі переможці та учасники отримали цінні подарунки від народного депутата України Сергія Валентирова та селищного голови.