Веселівське КП «ВОДОКАНАЛ» інформує про ситуацію, що склалася з водопостачанням в смт Веселе!

За квітень 2018 року  комунальному підприємству «Водоканал» не відшкодовано  пільги та субсидії  у повному обсязі.

Відповідальним за розподіл відшкодувань за пільги та субсидії  є – Міністерство  фінансів.

На сьогодні, КП «Водоканал», недофінансовано на   62 %, що складає - 84,6 тис. грн. У зв’язку з цим, КП «Водоканал» заборгував обленерго 20 тис. грн.

29 травня  обленерго припинило подачу води до насосних установок КП «Водоканал».

Ситуація, щодо водопостачання у смт Веселе, знаходиться  на контролі голови селищної ради.

Наразі ведуться перемовини з Запоріжобленерго та Департаментом фінансів Запорізької  облдержадміністрації.