Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

01 червня 2018 року відбувся фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК», присвячений Міжнародному дню захисту дитини, у якому взяли участь 3 дошкільні навчальні заклади та 3 дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів Веселівської селищної територіальної громади. 

«Крок до зірок» - це прекрасна нагода здійснити перші кроки на професійній сцені.

Вищезазначений конкурс є одним із основних показників діяльності дошкільних навчальних закладів щодо створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини. Яскраві костюми, оригінальні хореографічні та вокальні номери розкрили перед глядачами таланти маленьких конкурсантів. Професійне журі оцінювало творчість дітей у номінаціях «Хореографія», «Вокал», «Гра на музичних інструментах», «Художнє читання» тощо. На підставі рішення журі місця розподілено таким чином:

серед дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів:

 I  місце – КЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»,

 II місце – КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,

III місце – КЗ «Широківський НВК – ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

серед міських дошкільних навчальних закладів:

 I  місце – КДНЗ № 1 «Оленка»,

 II місце – КДНЗ № 3 «Казка»,

III місце – КДНЗ № 2 «Світлячок».

  Керівники закладів були нагороджені сертифікатами Веселівської селищної територіальної громади  на отримання грошової винагороди за творчість та креативний підхід до художнього оформлення поставлених номерів. Також кожний заклад отримав подарунки від народного депутата С.В. Валентирова.

Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Вашим вихователям, батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 « повернутися до списку новин