30 травня відбулося засідання Ради старійшин, яка з 2017 року діє при селищній раді.

Дата: 31.05.2018 11:10

Фото без опису

Метою створення організації  є використання і передача селищній раді накопиченого  життєвого досвіду.

До представників Ради старійшин належать  ветерани  праці, державної служби, знаних і шанованих  у громаді  людей, за плечима яких – довгі роки відданої праці на теренах району.

На  засіданні окрім членів організації був присутній селищний голова П.М. Кіяшко, який поважає думки старійшин та дослуховується до їх  порад. Голова Ради старійшин Анатолій Миколайович Баша розповів про виконану роботу з часу створення організації. Присутні  обговорили організаційні питання та склали план  роботи на найближчийФото без опису час.

Фото без опису