Як веселівці зустрічали Новий 2019 рік?!!!

Ось і настав Новий 2019 рік. Хтось очікував його з нетерпінням і активно готувався, у когось настрій був зовсім не святковим, чому, напевно, були певні причини. Але готувалися до свята, безумовно, всі веселівські родини, адже Новий рік — свято, що несе з собою щось нове, казкове і прекрасне, дарує надію та віру.

Більше 450 веселівців та гостей селища зібрала в новорічну ніч центральна площа біля селищного будинку культури.

З початком 2019 року на святкову сцену вийшов привітати жителів Веселого селищний голова Петро Кіяшко.

Музично-феєричну атмосферу свята створювали музиканти групи «Z» та працівники КУ «Культурно-мистецький центр».

Між виступами кожен бажаючий зміг взяти участь у запальних конкурсах, за участь у яких отримували подарунки.

Відпочивальники весело танцювали , водили хороводи, розважались.

Багато присутніх завітали на свято у новорічних костюмах.

Окрасою свята став автомобіль феєрично прикрашений святковою гірляндою та новорічним оленем.

На святі відбувся розіграш  лотерейних білетів.

Традиційно в новорічну ніч селищна рада подарувала дитячу коляску батькам  новонародженого.

Щасливою подією для громади стала можливість вручити особам з числа дітей-сиріт ключів від квартир.

Всі бажаючі могли скуштували смачний Новорічний торт .

Також, окрасою свята стали феєрверк та конкурс новорічних костюмів, перемогли в якому учасники, що завітали на свято у костюмах свинки – символів 2019 року.