"Спорт - здоров'я мільйонів"-

Дата: 01.02.2019 14:16

Фото без опису"Спорт - здоров'я мільйонів"-  цей лозунг завжди актуальний. Нам дуже приємно, що після проведення першого відкритого турніру з бадмінтону на території нашої громади  активно почав розвиватися цей вид спорту.

Багато людей навіть не здогадуються на скільки цікавий і складний бадмінтон. Всі звикли, що це просте розвага на природі або на задньому дворі будинку. На аматорському рівні дійсно досить просто намагатися утримати волан в повітрі, а ось професіоналам, щоб перемогти, доводиться проявляти хитрість, гнучкість, витривалість, ідеальну координацію, незвичайну силу і спритність, вміння розвивати велику швидкість і проводити стрімкі атаки протягом досить тривалого періоду часу.

Завдяки підтримці селищної ради та допомозі РО ХПЦЄ "Жива віра", яка надала спортивний інвентар, ця гра почала набирати активних обертів. Недаремно бадмінтон вважається цікавою, захоплюючою та видовищною грою, якої можуть займатися люди різних вікових груп. Сподіваємось, що це починання буде підтримано і розвиток нового ігрового виду спорту буде набирати лише обертів.