Веселівська селищна рада та виконавчий комітет щиро вітають з 80-м Днем народження Почесного громадянина селища Веселе Орла Василя Павловича!

Дата: 05.02.2019 10:58

Фото без описуПривітати ювіляра в актовій залі селищної ради сьогодні зібралися представники громадських організацій «Рада старійшин» та «Рада ветеранів», колектив селищної ради, представники  Веселівської райради, управління соціального захисту населення та інші.

Селищний голова привітав Василя Павловича з Днем народження  та подякував за його активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток селища. Також багато гарних, теплих  слів прозвучало на адресу ювіляра від присутніх в залі.

Шановний Василю Павловичу! Ще раз щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Зичимо міцного здоров'я, невичерпних життєвих сил, натхнення, оптимізму  та довгих років щасливого життя.

Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро! Упевнені, що Ваш професіоналізм, великий досвід роботи, багатогранний талант та невичерпна енергія й надалі допомагатимуть у реалізації Ваших планів та задумів, а також прославлятимуть наше селище!Фото без опису