9-го травня у селищному будинку культури і дозвілля відбувся святковий  театралізований концерт

Дата: 13.05.2019 14:04

Участь у концерті взяли  працівники будинку культури, аматори художньої самодіяльності та учні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1».

Всі учасники були вдягнені у військову форму часів Другої Світової Війни. Особливо вдалою була сценка в імпровізованій землянці, де солдати відпочивали, грілися біля багаття та співали пісні. Протягом всього концерту звучала розповідь бабусі молодому поколінню про ветеранів війни. На екрані розповідь супроводжувалась відеорядом хроніки воєнних років. А наприкінці святкового концерту на екрані з’явились фото ветеранів. Глядачі стоячи аплодували учасникам концерту. Дякуємо за підготовку та проведення концерту художньому керівнику селищного будинку культури і дозвілля Лідії  Григорівні Губенко та усім працівникам будинку культури.

Також ми вдячні директору ЗОШ№1 Н.М.Артім за співпрацю.

Адміністрація СБКіД