Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу даних проектів

Дата: 15.05.2019 09:04

Фото без описуВідповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Веселівська селищна рада повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за адресою: http://veselivska.gromada.org.ua/ 14.05.2019 року наступних проектів регуляторних актів  та аналізів регуляторного впливу даних проектів:

проект рішення Веселівської селищної ради «Про встановлення  ставок транспортного податку на території Веселівської селищної територіальної громади на 2020 рік»,

проект рішення Веселівської селищної ради «Про встановлення  ставок єдиного податку на території Веселівської селищної територіальної громади на 2020 рік»,

проект рішення Веселівської селищної ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Веселівської селищної територіальної громади на 2020 рік»,

проект рішення Веселівської селищної ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на території Веселівської селищної територіальної громади на 2020 рік».

Проекти регуляторних актів розроблені виконавчим апаратом Веселівської селищної ради з метою збільшення надходжень до селищного бюджету та дотримання вимог діючого законодавства в сфері оподаткування.

Зауваження та пропозиції до проектів від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань просимо надсилати за адресою: 72202, вул. Центральна, 162, смт Веселе, Веселівський район, Запорізька область з поміткою «зауваження та пропозиції  до регуляторного акту» або  на електронну пошту Веселівської селищної ради: vesele_rada@ukr.net. Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Веселівська селищна рада

№_3_Проект_рiшення_eдиний_2020