Створення інтегрованої системи надання соціальних послуг в ОТГ

28.05.2019 спеціалісти відділу соціального захисту населення виконавчого комітету взяли участь  у семінарі на тему «Створення інтегрованої системи надання соціальних послуг в ОТГ», що  відбувся на базі Запорізького "Центру розвитку місцевого самоврядування".

13:11 30.05.2019

«Еко Форум  - 2019»

«Еко Форум - 2019»

29-31 травня у м. Запоріжжя на «Еко Форумі – 2109» представлено інноваційний проект «Мобільна сортувальна лінія твердих побутових відходів», яка є першою в Україні та впроваджується у Веселівській ОТГ завдяки розробки підприємства СМС (Системи модернізації складів).

10:18 30.05.2019

Відбувся щорічний  фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

Відбувся щорічний фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

29 травня 2019 року відбувся щорічний  фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК», присвячений Міжнародному дню захисту дитини, у якому взяли участь 3 заклади дошкільної освіти селища Веселе та 3 дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів Веселівської селищної територіальної громади.

17:19 29.05.2019

Засідання комісії з вирішення соціальних питань

Сьогодні відбулось засідання комісїї по розгляду питань звільнення від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради. Розглянуто 2 заяви та прийнято відповідні рішення.

15:47 29.05.2019

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ !

Комунальне підприємство «Водоканал» Веселівської селищної ради звертає Вашу увагу, що 01.05.2019 року набрали чинності нові положення Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» .

13:53 28.05.2019

Останній дзвоник у школі – перший дзвінок дорослого життя

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Останнього дзвоника до КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради».

13:12 28.05.2019

Вітаємо з ювілейним Днем народження члена виконавчого комітету Веселівської селищної ради Левицького Віктора Олександровича!

Шановний Вікторе Олександровичу!Вітаємо  з Днем народження!  Бажаємо здоров’я і здійснення всіх бажань і мрій, радості буття, кохання і задоволення від спілкування, плідної роботи і відчайдушного відпочинку! Хай радість заглядає у ваше вікно щодня і приносить добрий настрій, бадьорість і впевненість у сьогоденні! Успіхів вам і досягнень небачених, але таких бажаних і омріяних!

09:01 28.05.2019