Дата: 04.10.2019 15:36

Фото без опису09.10.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 81 сесії селищної ради VII скликання.

81 позачергова сесія

Порядок денний

09.10.2019                                                                                10.00

1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 25.12.2018 № 31 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Веселівської селищної ради на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)

Доповідач: Мінасян Я.Й., начальник фінансового відділу виконавчого комітету  селищної ради

2. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Єрохіну В.В.

Доповідач: Карпенко В.Д., начальник відділу земельних відносин   виконавчого комітету селищної ради

3. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Губару А.В.

4. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Довганю В.В.

5. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Шляхову М.А.

6. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Корогоду О.О.

7. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Королю П.В.

8. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Максименку М.В.

9. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Максименку В.Л.

10. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Маслію В.В.

11. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Писаренку С.М.

12. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Покотилу О.В.

13. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Сівіцькому А.О.

14. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Сайцю С.Д.

15. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Терещенку І.П.

16. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Третяку В.О.

17. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Христичу Д.К.

18. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Царковському Є.С.

19. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Чернобаєву М.А.

20. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Шелінговському М.В.

21. Про визнання рішення № 7 від 29.08.2018 р. «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність» таким, що втратило чинність

22. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Кириленку М.М.

23. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для  передачі у власність гр. Кузнєцову О.В.

24. Про безоплатну передачу основних засобів

Доповідач: Івахненко C.Д., начальник відділу-головний бухгалтер  відділу бухгалтерського обліку та звітності

25. Про викладення в новій редакції рішення № 11 від 13.09.2019 р. «Про приватизацію об’єктів комунальної власності Веселівської селищної ради»

Доповідач: Рєдкозубов О.А., головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету селищної ради