День села Озерне

Дата: 07.10.2019 11:36

Фото без описуВ суботу, 5 жовтня  2019 року мешканці та гості села Озерне відсвяткували  довгоочікуване свято – День рідного села.

Це свято  збирає всіх , хто  любить своє село, хто шанує його традиції  та більш за все  людей,    які цього дня  зібрались за одним великим столом.  Концертна програма  була підготована  аматорами   Маломихайлівського сільського клубу. З привітальним словом до земляків звернувся староста села Сєчин О.О. Він згадав  значущі для села події  та побажав усім присутнім  всього найкращого в житті.  Перед глядачами   виступили Бабарик Р.Є., Луценко Є.М., Мацак В.І. З задоволенням глядачі аплодували вже  улюбленим колективам «Маків цвіт» та «Червона калина». Багато  вітальних слів звучало на адресу найстарших та найменшого мешканця села. Приємною подією було привітання Мацака Максима з днем народження своєї дружини Любові. Свято продовжилось безпрограшною лотереєю. Гарні призи та веселий супровід  від Гиренко Л. надовго запам’ятається учасникам лотереї. Закінчилось свято пізно вночі  дискотекою.

Працівники культури села Мала Михайлівка.