Роботи із встановлення башти тривають

Триває  будівництво  та встановлення  башти Рожновського на ВНС-3, розташованій   по вулиці Мисливській, яке здійснює КП «Водоканал»  спільно з ТОВ «Сальт».  Сьогодні проводилася заливка фундаменту для  подальшого встановлення вежі.

13:36 12.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання виконавчого комітету, яке не відбулось 11 червня 2019 року, в зв'язку з відсутністю кворуму, відбудеться 13 червня 2019 року о 14 -00 год. в приміщенні селищної ради.

09:40 12.06.2019

На пожежі загинула людина.

08 червня 2019 року о 06 год. 40хв. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що сталася за адресою смт. Веселе вул. Горького, 120.  Прибувши на місце події, рятувальники встановили,   що з вікон житлового будинку йде дим, площа пожежі складала 24 м2. Горіли: меблі, горючі конструкції будинку дерев’яне перекриття, віконні рами, двері, диван. Під час розвідки та гасіння пожежі, було виявлено тіло господаря будинку гр. І. 27.06.1975 р.н. без ознак життя.  О 07 год. 05хв. рятувальники локалізували пожежу, а о 08 год. 00хв. – пожежу було повністю ліквідовано.

13:37 10.06.2019

31 травня   відбулося підсумкове засідання педагогічної ради  ПКЗ «БДЮТ».

31 травня відбулося підсумкове засідання педагогічної ради ПКЗ «БДЮТ».

На засіданні  педради обговорювались актуальні питання щодо організації та удосконалення  освітнього  процесу у закладі та  були підведені підсумки роботи  ПКЗ «БДЮТ»  за   2018-2019   навчальний рік.

10:04 10.06.2019

Вітаємо переможців  обласного конкурсу “Знай і люби свій край”

Вітаємо переможців обласного конкурсу “Знай і люби свій край”

Вихованці ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради прийняли активну участь у обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».   На конкурс було надано   29  експонатів у таких різновидах: канзаші, бісероплетіння, ткацтво,  вишивка стрічками,  аплікація з фетру, ручне шиття,   художня вишивка,   народна лялька,   техніка мотання, вироби з тіста, з гіпсу, графіка,  живопис.

09:57 10.06.2019

Благоустрій   кладовища

Благоустрій кладовища

Жителі с. Широке турбуються про благоустрій кладовища на протязі року. Постійно здійснюється покос трави та знищуються парослі бузку.  Кладовище має охайний вигляд. І все це завдяки спільним зусиллям мешканців села.

09:12 10.06.2019