День прапора в с. Широке

Виходячи з традиції пошани до національних святинь працівники Широківського СБК провели захід присвячений Дню державного прапора.

11:37 23.08.2019

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора.

З нагоди свята біля селищної ради  відбулись урочистості за участю представників органів місцевого самоврядування, військових та  громадськості. Святковий  настрій створював духовий оркестр селищного будинку культури під керівництвом І.М. Олейченко.

10:57 23.08.2019

Веселівський спортсмен став володарем бронзового кубку світу з мас -рестлінгу!

З 15 по 19 серпня в місті Алмалик (Узбекистан) відбувся  другий етап Кубку світу з мас-рестлінгу. В змаганнях взяли  участь спортсмени Лебеденко Юлія та Кушнір Олексій. Лебеденко Юлія боролася в ваговій категорії до 65 кг. в боротьбі за бронзову нагороду поступилася спортсменці з Киргистану та зайняла п’яте місце.

10:00 23.08.2019

Напередодні нового навчального року комісія на чолі із селищним головою П.Кіяшко перевірила освітні заклади Веселівської ОТГ.

19 та 21 серпня  селищний голова  перевірив готовність навчальних закладів громади до нового навчального року. Директори шкіл, дитячих садків, позашкільних закладів разом з представниками відділу  освіти  Веселівської селищної ради побували у 5  школах,  6 дошкільних навчальних закладах, 2 позашкільних  та  Професійно- аграрному  ліцеї, у яких проводилися ремонтні роботи, або ж перебувають на стадії завершення. Під час інспектування основна увага зверталась на стан виконання поточних ремонтів приміщень навчального призначення, відомчого господарства, зокрема, котелень та харчоблоків, а також проведення протипожежного захисту. Під час перевірок з’ясовано, що матеріально-технічна і навчально-методична бази закладів відповідає вимогам, усі заклади якісно підготували приміщення до нового навчального року.

11:54 22.08.2019

Черговий акт вандалізму в нашому селищі!

По вул. Веселівська (смт Веселе)  було розпочато роботи з укладання тротуарної  плитки.  Невідомими особами  вночі було  побито та розібрано  встановлені бордюри.  Цей факт вкрай обурює. А потім ми кажемо, чого так живемо? Треба вчитися цінувати те що маємо. Для  Вас же робиться! Це факт вандалізму.  Нагадуємо, що це несе за собою кримінальну відповідальність.

11:49 22.08.2019

ОГОЛОШЕННЯ

16 вересня 2019 року о 14-00 в актовій залі селищної ради  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

15:11 21.08.2019