ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ КЗ «ВЕСЕЛІВСЬКА РАЙОННА РІЗНОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ» СЕРДЕЧНО ВІТАЄ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА КІЯШКА ІЗ ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 02.02.2021 06:41

Фото без описуСьогодні, у таку гарну зимову днину, святкує свій 65-річний ювілей голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович КІЯШКО!

65... Який прекрасний, благословенний ювілей! Життєва мудрість, досвід, професійна майстерність, компетентність, надзвичайна працездатність, нестандартність думки, неспокійна душа, яка перебуває в пошуках нового,  –   усе поєдналося в цій прекрасній Людині.

Шановний Петре Миколайовичу!

Цю знаменну подію Ви зустрічаєте сповнені невичерпної енергії та цікавих ідей. Тож нехай щедро сіється добром і достатком Ваша життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення, плідними будуть усі починання. Хай кожен день несе тільки радість, додає бажання мріяти та творити. Зичимо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів, перемог та довгих і щасливих років життя. Нехай на душі завжди буде легко та спокійно, а у всіх починаннях Вас супроводжує оптимізм та натхнення!

З повагою педагогічний колектив

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»