Дорогою добра у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата: 08.10.2019 13:45

Фото без опису«Ми відповідаємо за тих, кого приручили» - ці слова з відомого твору А.С.Екзюпері стали крилатими.

Але мало хто усвідомлює їх зміст, повторюючи лише для красивого слова. Як часто заводячи улюбленця, собаку або кішку ми не надаємо великого значення подальшому життю тваринки. Як «царі природи» вважаємо, що все повинно бути задля нашого блага. А награвшись живим створінням викидаємо.

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» є гурток «Основи християнської етики», і ми також приєднались 2 жовтня до Всеукраїнського уроку добра про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.  Розпочалася наша зустріч  з розгадування кросворду і відгадування теми заходу.  Вивчали з дітьми, які риси тварин виказують їхню поведінку. Кожен з учасників поділився про свого домашнього улюбленця. А коли дивилися відео про собаку яку забрали з притулку, то в нас усіх з’явилися сльози на очах. Закінчилася наша зустріч дружнім колом, у якому ми перевтілившись у тваринок, розповідали про спілкування з людьми. Майже усім учасникам гри  подобалося, щоб їх любили та пестили. Тому пообіцяли берегти та піклуватися про братів наших менших.

Керівник гуртка «Основи християнської етики» Василенко О.О.