Україна – країна героїв

Дата: 15.10.2019 10:48

Фото без описуЗ 2014 року відзначається День захисника України -  свято, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Напередодні свята бібліотекарем селищної бібліотеки в 10 класі Веселівської ЗОШ № 1 було проведено патріотичну годину «Україна – країна героїв». Учні дізналися про історичний шлях українського воїнства, сьогодення наших захисників. В гості до старшокласників завітав представник Веселівського райвійськкомату, колишній випускник першої школи Ванжа Тарас Вікторович. Він привітав усіх зі святом, наголосив на священному обов’язку чоловіків захищати рідну землю, запросив бажаючих до військових навчальних закладів.

На протязі заходу лунало багато прекрасних поезій про захисників. З великою увагою переглянули десятикласники відео «День захисника України», «Вірш про АТО», відео презентацію, присвячену нашим  землякам – учасникам АТО. Всіх не залишив байдужими відео кліп пісні «Повертайся живим».

В пам’ять про тих, хто не повернувся до рідних домівок, хвилина мовчання.

Зацікавила старшокласників література,  представлена на книжковій виставці.

Т.Кожевнікова