Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Проведення конкурсу "Вихователь року"

Керуючись Указом Президента України  від 17.04.2002 №347/202 «Про Національну Доктрину розвитку освіти в України», відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради на 2015-2016 навчальний рік, з метою виявлення та стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, поширення кращого перспективного педагогічного досвіду, 25 квітня на базі КДНЗ №1 «Оленка» о 9:00 годині  було проведено ІІ етап конкурсу  «Вихователь року 2016» .

10:55 22.08.2016

Шановні Веселівці та гості нашої громади!

2 квітня 2016 року запрошуємо усіх бажаючих на відкриту першість Веселівської селищної територіальної грои з футболу формату 8х8 серед чоловіків. Початок о 9:00 годин.

10:53 22.08.2016

БАСКЕТБОЛ

Молодша команда дівчат ДЮСШ з баскетболу прийняла участь 26 березня у першості Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Результат виступу – 3 місце серед шести дорослих жіночих команд.

10:48 22.08.2016

ДОБРІ СПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ СПОРТУ

Веселівською селищною радою з допомогою футбольної громадськості організовано ремонт роздягальні на центральному стадіоні селища. Станом на 30.03.2016 відремонтовано вхідні двері,  пофарбовано стіни. В планах на майбутнє відновлення водопостачання, підключення освітлення, відновлення сидінь та ремонт душової кабіни на території стадіону.

10:45 22.08.2016

ФУТБОЛ

09 квітня 2016 року на центральному стадіоні селища відбувся фінальний етап відкритої першості Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед чоловіків формату 8х8.

10:35 22.08.2016

ФУТБОЛ Відкриту першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед чоловіків формату 8х8 розпочато 2 квітня 2016 року

02 квітня Веселівською селищною радою розпочато відкриту першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед чоловіків формату 8х8. В турнірі приймає участь 13 команд: ДЮФК «Веселе», «Старт», «Віконда», Новоолександрівка, «Ізвєстія», «Соцземлеробство», с.Веселе, с.Білоріцьке, села Херсонської області: Покровка та Дем’янівка, с.Мар’янівка (Михайлівського району), «Руслан» (с.Менчикури) та с.Чкалове. Команди розподілені за групами по географічному розташуванню. Груповий  етап пройшов на трьох футбольних полях у с.Широке, центральному стадіоні селища Веселе та с.Мечикури. До фінальної частини увійшли команди: с.Покровка, ДЮФК «Веселе», «Руслан» (с.Менчикури), Новоолександрівка, «Ізвєстія», с.Веселе.

10:31 22.08.2016

ОЛЕЙБОЛ 02 квітня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся відкритий кубок Веселівської селищної територіальної громади з волейболу серед чоловіків

02 квітня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся відкритий кубок Веселівської селищної територіальної громади з волейболу серед чоловіків. Ініціатором  його проведення стала Веселівська селищна рада. У змаганнях взяли  участь 6  збірних команд з різних районів Запорізької області: смт Якимівка, м.Оріхів, м.Дніпрорудне, с.Водяне, смт Михайлівка та господарі майданчику збірна нашої громади команда «Ізвєстія».

10:30 22.08.2016

Запрошення

Танцювальний колектив "Статус" будинку культури КУ "КМЦ" був заснований у жовтні 2007 року. Учасниками колективу є діти з 6 до 18 років, учні загальноосвітніх шкіл. "Статус" приймає активну участь в багатьох заходах будинку культури та селища. У жовті 2014 року учасники студії пройшли в регіональному відборі і стали лауреатами обласного конкурса "Зорепед- 2014". Репертуар коллективу достатньо різноманітний: народні, бальні, спортивні танці, модерн, джаз- модерн і т.д.. Розминка і тренаж проходят в класичному стилі: розминка, вправи біля станка, вправи на середині залу, діагональ, стрибки. Будемо раді новим учасникам нашої танцювальної студії і чекаємо на вас!!!

09:12 22.08.2016