ФУТБОЛ Відкриту першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед чоловіків формату 8х8 розпочато 2 квітня 2016 року

02 квітня Веселівською селищною радою розпочато відкриту першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед чоловіків формату 8х8. В турнірі приймає участь 13 команд: ДЮФК «Веселе», «Старт», «Віконда», Новоолександрівка, «Ізвєстія», «Соцземлеробство», с.Веселе, с.Білоріцьке, села Херсонської області: Покровка та Дем’янівка, с.Мар’янівка (Михайлівського району), «Руслан» (с.Менчикури) та с.Чкалове. Команди розподілені за групами по географічному розташуванню. Груповий  етап пройшов на трьох футбольних полях у с.Широке, центральному стадіоні селища Веселе та с.Мечикури. До фінальної частини увійшли команди: с.Покровка, ДЮФК «Веселе», «Руслан» (с.Менчикури), Новоолександрівка, «Ізвєстія», с.Веселе.

Фінал турніру відбудеться 09 квітня 2016 року на центральному стадіоні Веселого о 9 год 00 хв.

М.Козюра