Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Скрипалі музичної школи взяли участь у обласному конкурсі

У неділю, 02 квітня, на базі Дитячої школи мистецтв відділу культури Мелітопольської міської ради відбувся обласний конкурс ансамблевої гри з фаху струнно-смичкових інструментів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

15:08 05.04.2017

Цей день в історії: 5 квітня

1710р. – у османському місті Бендери укладено договір між гетьманом Запорозького війська, старшиною й українським козацтвом. Сам документ отримав назву «Пакти й конституції законів і вольностей Війська Запорозького», а пізніше історики назвали його Бендерською конституцією або Конституцією Пилипа Орлика (за ім'ям гетьмана, що укладав документ).

09:10 05.04.2017

Учні різнопрофільної гімназії навчатимуться у хмаро-орієнтованому навчальному середовищі

Завдяки наполегливій та кропіткій роботі тимчасової творчої групи педагогів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Корвегіної В.А., Філь Г.Б., Гаценко Н.В., Волошиної О.І. та за підтримки спонсорів навчальному закладу вдалося придбати власний домен і стати першим навчальним закладом не лише громади, а й Веселівського району, який розгорнув повноцінне хмаро-орієнтоване навчальне середовище.

09:38 04.04.2017

На базі різнопрофільної гімназії відбувся зональний етап фестивалю ДЮПР

3 квітня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради відбулися зональні змагання фестивалю ДЮП. Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації, відділом освіти, молоді та спорту Веселівської територіальної громади та районним сектором ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

09:20 04.04.2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Учні КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Каріна Гаценко, Максим Філь, Марія Корвегіна, Олександра Корвегіна, Уляна Белікова та Артем Гапонов стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука».

09:00 04.04.2017

Цей день в історії: 4 квітня

1894р. – народився Дмитро Чижевський, український учений-енциклопедист; культуролог-славіст, філософ, літературознавець, релігієзнавець, лінгвіст, дослідник української і слов'янської літератур, німецької славістики.

08:53 04.04.2017