Гуртківці будинку творчості привезли додому море вражень та емоцій

З 28 березня по 2 квітня вихованці ПКЗ «БДЮТ» разом з керівником Ігорем Гапоновим здійснили захоплюючу подорож до м. Києва.

Екскурсійна програма була розрахована на відвідування музею військової техніки «Батьківщина-мати» з оглядовим майданчиком в 36 метри, Києво-Печерської лаври, Майдану Незалежності, Хрещатика, території Верховної Ради України, Михайлівського Золотоверхого собору, Софійського собору, Андріївського узвозу.

Також дітлахи побували у Національному цирку України та відвідали виставу «Вода та вогонь».

Однією з найзахопливіших екскурсій став похід у музеї воскових фігур та мікромініатюр Миколи Сядристого. З автором та засновником останнього музею учням вдалось поспілкуватись. Микола Сергійович розповів багато цікавого та незвичайного про своє життя.

Додому діти приїхали радісними та задоволеними.