Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Аматорські колективи художньої самодіяльності нашої громади активно готуються до фестивалю гумору

Широківський гурт "Натхнення" під керівництвом Сергія Мінакова проводить репетиції перед поїздкою на фестиваль «Гуморина- 2017», який відбудеться 1 квітня в с. Піскошино.

22:22 29.03.2017

Шановні друзі!

З 03.04 по 07.04 2017 року бібліотека для дітей проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання:

21:51 29.03.2017

Заступники директорів впроваджують в освітньому просторі навчальних закладів сервіс Google Apps

28 березня на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1" відбулось засідання методичного об'єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів під керівництвом Інни Олександрівни Тополь.

21:15 29.03.2017

Вчителі художньо-естетичного циклу розглянули нетрадиційні методи навчання для розвитку творчих здібностей учнів

28 березня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу Веселівської ОТГ під керівництвом Баштавої Ольги Миколаївни.

21:03 29.03.2017

Цей день в історії: 28 березня

1709р. - укладено договір між гетьманом Іваном Мазепою, шведським королем Карлом ХІІ і кошовим Костем Гордієнком.

08:26 28.03.2017

Вчителі 4-х класів ЗНЗ громади обговорили порядок проведення ДПА у початковій школі

27 березня на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 Веселівської селищної ради" відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів (4-х класів) під керівництвом Наталії Миколаївни Старостенко.

16:55 27.03.2017