Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

На базі різнопрофільної гімназії відбувся зональний етап фестивалю ДЮПР

3 квітня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради відбулися зональні змагання фестивалю ДЮП. Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації, відділом освіти, молоді та спорту Веселівської територіальної громади та районним сектором ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

 

У заході змагалися юні рятувальники з м. Мелітополь, Веселівського, Мелітопольського, Михайлівського та Якимівського районів. конкурсанти розповідали про просвітницьку і профілактичну роботу своїх команд, демонстрували високу вокальну та хореографічну майстерність, вміння з гумором говорити про серйозні речі, віртуозну роботу з реквізитом. Між творчих конкурсів проходив практичний етап. Діти тягнули квитки і показували свої знання алгоритму дій при тій чи іншій надзвичайній ситуації. На стадіоні закладу проходив конкурс – на крайщій ствольщик де діти за допомогою пожежного стволу показували вміння влучно збити м’яч.

Результати фестивалю оцінювали професійні члени жюрі. За підсумками всіх конкурсів максимальну кількість балів набрала команда з Мелітопольського району, яка зайняла перше місце, друге місце зайняла команда з м. Мелітополь та третє місце – команда Якимівського району.

В цілому всі учасники змагання показали добрі  результати, відзначили значимость професії рятувальника-пожежника, підтвердили довіру всіх громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка всім приходить на допомогу.

 

Начальник Веселівського районного сектору

                                ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Олександр Баша

 « повернутися до списку новин