Цей день в історії: 4 квітня

1894р. – народився Дмитро Чижевський, український учений-енциклопедист; культуролог-славіст, філософ, літературознавець, релігієзнавець, лінгвіст, дослідник української і слов'янської літератур, німецької славістики.

1895р. – народився Олександр Хвостенко-Хвостов, український художник — авангардист (конструктивіст), дизайнер, театральний декоратор, один з основоположників української сценографії.

4 квітня міжнародна Інтернет-спільнота відзначає свій день – День Інтернету.

Саме Папа Іоанн Павло II започаткував День Інтернету, який за 15 років став популярним святом серед користувачів всесвітньої мережі.

Щороку святкування відбувається 4 квітня – у день смерті святого Ісидора Севільського, якого Католицька церква визнала заступником Інтернету.

У 1998 році Папа Римський Іоанн Павло II визнав всесвітню Мережу енциклопедією людського знання. Тому її покровителем і обрали Ісидора Севільського, якого вважають першим енциклопедистом.

Дата 4 квітня – 4.04 – також нагадує поширену помилку 404 «Сторінку не знайдено».