Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Для юних читачів селищної бібліотеки проведено перший етап обласного конкурсу «Найкращий читач – 2017»

6 квітня у Веселівській селищній бібліотеці для дітей було проведено обласний конкурс «Найкращий читач – 2017» серед учнів 6 – 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

11:44 10.04.2017

Вітаємо з перемогою!

Учень 10 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» Віталій Власов став переможцем Обласного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь», проведений КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

09:37 10.04.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради вітає вчителя англійської мови КЗ "Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

09:31 09.04.2017

З 3 по 7 квітня у Веселівській селищній бібліотеці відзначили Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Тиждень розпочався урочистим відкриттям, в якому взяли участь учні 1-Б класу КЗ «Веселівська ЗОШ № 1». Також для малюків було проведено літературне ерудит-лото «Веселий ерудит».

20:48 08.04.2017

Вчителі різнопрофільної гімназії отримали сертифікати про публікації власних розробок

Після складного процесу перевірки, рецензування та схвалення на науково-методичній раді ЗОІППО матеріалів, розміщених на порталі ЗапоВікі, вчителі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Віра Корвегіна та Галина Філь отримали сертифікат, що підтверджує розміщення авторського матеріалу на Запорізькому порталі ЗапоВікі на тему: «Навчальний проект. "Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні"».

20:22 08.04.2017